Zaangażuj się w „Outback”!

Uczestniczyłeś już w obozie?
Może teraz twoja kolej na to aby się zaangażować? Zapisz się na weekend „Outback” jako wolontariusz i stwórz go razem z nami!

Zostań wolontariuszem:

Już teraz możesz zarejestrować się na nadchodzące Outbacki jako wolontariusz. W 2020 roku będziemy mieli trzy takie eventy. Dwa na wiosnę oraz jeden ostatni na jesień. Zapraszamy!


Kiczyce:

Outback wiosna I

5-7.06.2020

Outback wiosna II

12-14.06.2020

Outback jesień

11-13.09.2020

Podkarpacie:

Outback wiosna

26-28.06.2020

Outback jesień

18-20.09.2020

Cały ruch opiera się na zaangażowaniu wolontariuszy, do grona których i Ciebie serdecznie zapraszamy. Jeśli uczestniczyłeś w weekendzie Outback i chcesz obecnie by inni także mogli przeżyć coś podobnego dołącz do grona wolontariuszy.

Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się jako kandydat na wolontariusza - link do rejestracji podany jest na głównej stronie. Jeśli link nie jest tam widoczny, to rejestracja jest już/jeszcze zamknięta.

Ważne:

Wolontariuszami weekendu Outback Polska mogą zostać osoby, które uczestniczyły już w nim wcześniej.

Każdy wolontariusz weekendu Outback Polska musi zgodzić się na przestrzeganie regulaminu wolontariusza.

Jako wolontariusz jesteś zobowiązany do wzięcia udziału w dwóch dniach szkoleniowych, o terminach których zostaniesz poinformowany wcześniej.

Jeśli zgłosiłeś się ze swoją żoną/mężem prawdopodobnie zostaniecie zakwaterowani osobno. Mogą to to być pokoje wieloosobowe w domkach (kobiety) lub namioty. Prosimy to wziąć pod uwagę pakując swoje rzeczy osobiste.

Zabierz koniecznie śpiwór i obuwie sportowe typu adidasy, nieprzemakalną kurtkę oraz latarkę.

Wolontariusze również wnoszą pewną opłatę, pozwalającą przynajmniej częściowo pokryć koszty pobytu i wyżywienia. Koszt udziału w Weekendzie Outback dla wolontariusza, po dofinansowaniu, wynosi:

  • koszt pobytu i wyżywienia = 140zł/osobę
  • koszt pobytu i wyżywienia dla 2 osób z rodziny = 240zł/parę
  • koszt pobytu i wyżywienia dla uczniów / studentów = 70zł/osobę

Istnieje również możliwość nie skorzystania z noclegu w ośrodku H2O, w takim wypadku opłata za osobę będzie niższa o 40 zł

W co możesz się zaangażować?
Zespół: techniczny, rozbijania namiotów, parkingowy, zakwaterowania i rejestracji, audio-wideo, agape dla uczestników, agape dla obsługi, animatorów grup, żywnościowy, dramy, sportowy, modlitwy, scenografii, medyczny.

Podczas rejestracji będziesz mógł wybrać preferowane służby, jednak ostateczna decyzja o przydziale do poszczególnych grup należy do koordynatora wolontariuszy i podyktowana jest bieżącymi potrzebami.

Zapraszamy!

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa