Zaangażowanie w wolontariat

Cały ruch opiera się na zaangażowaniu wolontariuszy, do grona których i Ciebie serdecznie zapraszamy.

Jeśli uczestniczyłeś w weekendzie Outback i chcesz obecnie by inni także mogli przeżyć coś podobnego, dołącz do grona wolontariuszy - także i Ty możesz stanąć w jednym rzędzie wraz z ludźmi tworzącymi Weekendy Outback!

Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się jako kandydat na wolontariusza. Wybierz dogodny dla siebie termin z przedstawionych poniżej i zarejestruj się aby współtworzyć to wspaniałe wydarzenie!

Ważne informacje!


Wolontariuszami weekendu Outback Polska mogą zostać osoby, które uczestniczyły już w nim wcześniej.

Każdy wolontariusz weekendu Outback Polska jest zobowiązany do zawarcia umowy o wolontariat oraz przestrzegania regulaminu.

Jako wolontariusz jesteś zobowiązany do wzięcia udziału w dwóch dniach szkoleniowych, o terminach których zostaniesz poinformowany wcześniej.

Jeśli zgłosiłeś się ze swoją żoną/mężem prawdopodobnie zostaniecie zakwaterowani osobno. Mogą to to być pokoje wieloosobowe w domkach (kobiety) lub namioty. Prosimy to wziąć pod uwagę pakując swoje rzeczy osobiste.

Zabierz koniecznie śpiwór i obuwie sportowe typu adidasy, nieprzemakalną kurtkę oraz latarkę.

Wolontariusze również wnoszą pewną opłatę, pozwalającą przynajmniej częściowo pokryć koszty pobytu i wyżywienia. Koszt udziału w Weekendzie Outback dla wolontariusza, po dofinansowaniu, wynosi:

  • koszt pobytu i wyżywienia = 140zł/osobę
  • koszt pobytu i wyżywienia dla 2 osób z rodziny = 240zł/parę
  • koszt pobytu i wyżywienia dla uczniów / studentów = 70zł/osobę

Istnieje również możliwość nie skorzystania z noclegu w ośrodku H2O, w takim wypadku opłata za osobę będzie niższa o 40 zł

W co możesz się zaangażować?

Zespół: techniczny, rozbijania namiotów, parkingowy, zakwaterowania i rejestracji, audio-wideo, agape dla uczestników, agape dla obsługi, animatorów grup, żywnościowy, dramy, sportowy, modlitwy, scenografii, medyczny.

Podczas rejestracji będziesz mógł wybrać preferowane służby, jednak ostateczna decyzja o przydziale do poszczególnych grup należy do koordynatora wolontariuszy i podyktowana jest bieżącymi potrzebami.

Zapraszamy!

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa