Regulamin bonów podarunkowych Outback

Bony podarunkowe Outback umożliwiają obniżenie lub anulowanie opłaty rejestracyjnej dla pary zaproszonej na weekend Outback Polska.

1. Wartości oferowanych bonów to:

  • 300 zł - para rejestrująca swój udział na weekendzie Outback zobowiązana jest dopłacić 300 zł
  • 450 zł - para rejestrująca swój udział na weekendzie Outback zobowiązana jest dopłacić 150 zł
  • 600 zł - para rejestrująca swój udział na weekendzie Outback nie musi uiszczać żadnej opłaty.

2. Bony podarunkowe można zakupić w sklepie CCM.pl pod adresem https://ccm.pl/inne-c-347_351.html

3. Bony wysyłane są listem poleconym na podany adres bez dodatkowych kosztów przesyłki. Jeżeli kupujący chce zrezygnować z wersji papierowej i otrzymać plik do wydruku, może napisać o tym w uwagach do zamówienia.

4. Możliwość skorzystania z bonu ograniczona jest czasowo. Bon podarunkowy należy wykorzystać w ciągu trzech najbliższych weekendów Outback liczonych od dnia zakupu bonu - dokładna data będzie wpisana na bonie;

5. Bon należy przekazać parze, którą chce się zaprosić, tak by mogli samodzielnie dokonać swojej rejestracji. Bon staje się ważny w momencie wypełnienia formularza rejestracyjnego przez obdarowaną parę i wpisania kodu bonu we właściwym polu formularza. Linki do formularzy rejestracyjnych na zbliżające się weekendy Outback znajdują się na stronie www.OutbackPolska.pl

6. Ilość miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w danej edycji weekendu Outback decyduje kolejność zgłoszeń. Posiadanie bonu nie gwarantuje miejsca na weekendzie. W przypadku braku wolnych miejsc rejestracja może zostać przeniesiona na kolejną edycję weekendu Outback.

7. Bony podarunkowe nie podlegają zwrotom ani refundacji.

8. W sprawach nie objętych powyższym regulaminem decydują przyjaźni organizatorzy weekendu Outback.

glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8
sfy39587stf03
sfy39587stp15